Kultur-, fritids-, teknik- och servicekontoret flyttat

Kultur-, fritids-, teknik- och servicekontoret har flyttat och deras nya besöksadress är Industrigatan 8A. Alla övriga kontaktuppgifter förblir detsamma och du hittar dem längst ner på sidan. På industrigatan 8A sitter nu följande verksamheter:

Plan 1
Boendestöd
Fritid
Funktionsnedsättning
Föreningsstöd
Hemtjänst
Kultur
Produktionschef Kultur-, fritids-, teknik- och servicekontoret
Projektledning
Upphandling

Plan 2
Anhörigstöd
Bistånd
Färdtjänst
Myndighetskontor
Vård- och omsorgschef
Vård- och omsorgsstab

Plan 3
Avfall och återvinning
Fastighet
Gata
Park
Teknisk chef
Vatten och avlopp

Kontakt

Telefontid: vardagar 10.00-12.00
Kundtjänst (fakturafrågor renhållning/VA): 0156-522 48
Ingenjör: 0156-523 06

Är du osäker kring vem du ska kontakta?
Ring Trosa kommuns växel på 0156-520 00 så hjälper vi dig.

Besöksadress: Industrigatan 8a

Kundtjänst
Fakturafrågor, renhållning/VA
kundtjanst@trosa.se

Ulf Hagstedt
Teknisk chef
ulf.hagstedt@trosa.se

Semir Salkic
Ingenjör, fastigheter
semir.salkic@trosa.se

Peder Loqvist
Ingenjör
peder.loqvist@trosa.se

Christoffer Eriksson
Gatu-/parkingenjör

Maria Johansson
Parkingenjör
maria.johansson@trosa.se

Mats Andersson
Projektledare
mats.andersson@trosa.se

Martin Markne
Projektledare
martin.markne@trosa.se

Sofia Andersson
VA-ingenjör
sofia.andersson@trosa.se

Dela artikel: